תמחור ספר מחזור, הצעת מחיר לספר מחזור

ספר המחזור שלכם הוא מזכרת נהדרת שתרצו לשמור לשנים רבות, ולכן מומלץ לבחור לצורך הכנתו בית דפוס כמו אליניר, אשר מתמחה בנושא.
הניסיון הרב שיש לנו בתחום, לצד יכולות הפקת ספר מחזור והדפסה מאפשרות לנו להציע מוצר איכותי במחיר מאוד אטרקטיבי.
במידה והתחלתם להתעניין בנושא הפקת ספר מחזור, סביר שנתקלתם בלא מעט הצעות.
בכדי שתוכלו להשוות בצורה נכונה בין ההצעות, ריכזנו עבורכם את כל הנושאים שכדאי לשים אליהם לב.

מה משפיע על מחיר ספר מחזור?

סוג הכריכה – קיים הבדל במחיר בין ספר בכריכה קשה, ספירלה או כריכה רכה. אין ספק שיש גם הבדל באיכות. ספר עם כריכה קשה לרוב יהיה עמיד יותר ויוקרתי יותר מאשר ספר עם כריכה רכה.
מספר העמודים בספר – מחיר ספר המחזור מושפע מכמות העמודים, ולכן כאשר אתם פונים לבקש הצעת מחיר, מומלץ לחשב מראש כמה עמודים תצטרכו. בכדי לעשות זאת תכננו כמה תלמידים יופיעו בכל עמוד, מספר העמודים שיוקצו לצורך תמונת שער כיתתי, וכמה עמודים יוקצו לדבר המנהל והמורים.
גודל – מרבית ספרי המחזור מיוצרים בגודל A4, אך ניתן כמובן לבקש הצעת מחיר עבור גודל שאינו סטנדרטי.
כמות העותקים – נהוג להזמין ספר לכל תלמיד ועותקים לצוות המורים.
גימור למינציה– כאשר מדפיסים ספר מחזור בכריכה רכה, ניתן לבקש שהספר יצופה בלמינציה, אשר שומרת ומגינה על הספר לאורך זמן.
גרפיקה – חשוב לשים לב כאשר משווים בין הצעות, האם הן כוללות גרפיקה, או שאתם תצטרכו לספק אותה. אצלנו באליניר קיימות שתי אפשרויות. אפשרות אחת היא לעשות שימוש בתוכנה יעודית אשר פותחה על ידינו – תוכנה בה תוכלו לעצב בקלות ובפשטות ספרי מחזור בעיצובים מרהיבים. האפשרות השניה, למי שלא מעוניין לעשות שימוש בתוכנה, היא להיעזר במחלקת הגרפיקה שלנו, אשר תכין עבורכם את הספר. שימוש בתוכנה יעיל וחסכוני יותר, ולכן מרבית לקוחותינו בוחרים שנה אחר שנה להפיק באמצעותה ספר מחזור.
צילום – אנו עובדים עם צלמים המנוסים בצילום תלמידים לספרי מחזור, ונוכל לכלול בהצעת המחיר גם את נושא זה. המחיר מושפע מכמה דברים. מה כולל נושא הצילום – האם צילום תלמידים, צילום כיתתי, תמונות פספורט ועוד. כמו כן יושפע המחיר מכמות ימי הצילום.
תמונת מחזור – רוב בתי הספר מזמינים לצד ספר המחזור גם תמונת מחזור. קיימת אפשרות לשלבה בתוך הספר כאחד העמודים, להצמיד את התמונה לכריכה, וכמובן להדפיס עבור בית הספר תמונת מחזור גדולה וממוסגרת על גבי קאפה.
הזמנות למסיבת סיום – קיים מגוון רחב של אפשרויות בכל הנוגע לנושא הזמנות למסיבת סיום. יש אפשרות לעצב הזמנות סטנדרטיות, בגודל של 10-20 ס"מ, לצד הזמנות יותר מיוחדות בגדלים שונים ובגימורים מיוחדים.
שירות ותמיכה בתהליך – נושא חשוב אשר ישפיע רבות על החוויה שלכם בהפקת ספר המחזור. כאשר בית הדפוס מולו אתם עובדים מנוסה בהפקת ספרי מחזור, הוא יכול לתת לכם את כל הכלים והדרכים לבצע את התהליך ביעילות ובהנאה. אנחנו באליניר מעמידים לרשות בתי הספר מגוון רחב של אפשרויות ליווי ותמיכה הכוללות הדרכות פרונטליות וטלפוניות, מתן מענה טלפוני ו/או במייל, תוכנה להפקת ספר המחזור הכוללת צ'ט פנימי ועוד.

לסיכום – כאשר את מקבלים הצעת מחיר לספר מחזור חשוב שתוודאו שהיא כוללת את המפרט המדוייק שאתם צריכים, שברור לכם מה אומרים כל הסעיפים, ושהיא ניתנת על ידי גורם מקצועי ומיומן שאכן יוכל לעמוד בכל מה שהוא מבטיח.

לחץ לדוגמאות של ספרי מחזור ומידע נוסף

 

ספר מחזור

ספר מחזור כיתה ו

המשך קריאה
ספר מחזור מהסרטים

תמונות לספר מחזור – רעיונות

המשך קריאה
עיתון בית ספר

איך מכינים עיתון בית ספר – טיפים חשובים

לוחות זמנים עיתון בית ספרי ניתן להפיק כל תקופה מוגדרת מראש, ברמה חודשית, רבעונית, חציונית […]

המשך קריאה
ספרי מחזור דיגיטלים

ספר מחזור לגן ילדים

המשך קריאה
ספר מחזור דוגמא נוספת

ספר מחזור – מרעיון לביצוע: המדריך המלא

המדריך המלא לפניכם: משלב בחירת הרעיון (והרעיונות השונים), הביצוע (איך, איפה, כמה ולמה) ועד לתוצר […]

המשך קריאה
תוכנה להפקת ספר מחזור

משפטים לספר מחזור

כתיבת חמשירים לספר מחזור דורשת השראה, יצירתיות ולא מעט סבלנות, ולא תמיד יש את הזמן […]

המשך קריאה