עיצוב המשרד באמצעות פי.וי.סי

בין אם אתם נכנסים למשרד חדש, ובין אם החלטתם שברצונכם לשדרג את המראה של המשרד הקיים, כדאי לדעת כי קיימת אפשרות קלה, פשוטה ולא יקרה לעשות זאת, באמצעות שימוש בחומר פי.וי.סי, המאפשר יצירה של מגוון רחב של מוצרים מעוצבים.

מראה מרשים ויוקרתי

חלל העבודה צריך לשרת כמה מטרות. הוא צריך לאפשר לעובדים תחושה נעימה, שהרי זהו המקום בו הם שוהים שעות מרובות במהלך היום. מתן מענה לצרכי העובדים משפיע בצורה ישירה על רמת הפרודוקטיביות שלהם. בנוסף, צריך חלל העבודה ליצור בקרב הלקוחות או המשקיעים את הרושם הרצוי, התאם לערכי המותג ותחום העיסוק. הרצון למצוא דרך לעצב את חלל העבודה באופן שייווצר מראה מרשים ויוקרתי, אך עדין להישאר במסגרת התקציב, מוביל לא פעם למסקנה כי הבחירה בפי.וי.סי היא הבחירה הנכונה.

השימוש בפי וי סי החל כבר במאה השמונה עשרה, אך בתקופה זו היה קושי לעשות בו שימוש נרחב, עקב העובדה שהחומר היה פריך, שביר וקשה לעיבוד. בשנת 1926 הצליח ואלדו סימון להפוך את חומר זה לידידותי לשימוש, לאחר שהוסיף לו כמה וכמה תוספים. בשנים הראשונות נעשה שימוש בחומר זה בעיקר לצורך ריצוף וחיפוי תעשייתי – אזורי מסחר, מעבדות, גני ילדים. מאז נעשו שיפורים וחידושים טכנולוגים רבים, וכיום משמש ה – PVC חומר נפוץ גם במגזר הפרטי.

עיצוב באמצעות הדפסה על פי.וי.סי

אחד הטרנדים המובילים כיום בתחום עיצוב משרדים עושה שימוש בטכניקת הדפסה על פי.וי.סי.
פי.וי.סי הוא חומר פלסטי אשר קיים בצורת לוחות בגדלים שונים ובעוביים שונים. ככול שהחומר עבה יותר, כך גמישותו יורדת. היכולת להדפיס באופן ישיר על חומר זה פותחת עולם שלם של אפשרויות עצוביות. הדפסה על פי.וי.סי הופכת את חומר הגלם לפריט מעוצב וייחודי, אשר מאפשר להפוך כל משרד סטנדרטי למרשים ויוקרתי. ניתן ליצור מ PVC מגוון רחב מאוד של מוצרים: שטיחים, טפטים לציפוי קירות פנים, פלייסמנטים, תחתיות לכוסות, תגיות למזוודות, אריחים צבעוניים, תמונות, שלטים, ועוד. ניתן לעצב באמצעות חומר זה את המשרד מקצה לקצה.

הדפסה על PVC מתאפשרת באמצעות מכונות דפוס מיוחדות, בעזרתן ניתן להדפיס ישירות על חומרים קשיחים, כגון פי.וי.סי. היתרון הגדול בשימוש בחומר זה לצורך עיצוב הוא בעמידותו הגבוהה אל מול מחירו הנמוך. באמצעות שולחן חיתוך המיועד לחומרים קשיחים, ניתן לחתוך את לוח הפי.וי.סי לכל צורה, כולל חיתוכים פנימיים בתוך המוצר המודפס.