מחברות מעוצבות

הדפסת מחברות מעוצבות וממותגות לעסקים ולפרטיים - כריכה קשה, רכה, ספירלה ועוד סוגים רבים ומגוונים.
מחברות מרשימות בצבעי המותג, עם סלוגן ולוגו החברה, המהוות כלי מיתוגי אדיר,
ועוזרות להעלאת המודעות בנוגע לחברה בקרב כל מי שנתקל בהן.

הדפסת מחברות מעוצבות

חברות רבות מעוניינות ליצור לעצמן מוצרי נייר ממותגים ומעוצבים באופן ייחודי – מחברות, פנקסים, דפי ממו ועוד – מתוך הכרה בחשיבות המיתוג והתועלת הרבה הצומחת מכך. אנו מספקים הן לחברות והן לפרטיים שירות של עיצוב והדפסת מחברות בשלל גדלים וכריכות, ובהתאמה אישית ולתקציב שלכם.

הדפסה על מחברות עם כריכה קשה, ספירלה, כריכה רכה, הידוק סיכות, כריכת קנבס, דמוי עור ועוד!

ניתן לשלב מידע משתנה – דבר שיהפוך את המחברת לאישית ויגדיל עוד יותר את התועלת שתוכלו לקבל מהפקתה.

 

לעיצוב אונליין באתר    לקבלת הצעת מחיר

כל השירותים במקום אחד

עיצוב

המעצבים שלנו יעזרו לכם להפוך את הדמיון והחזון למציאות. אנו נעצב עבורכם את מחברת החלומות, שתביא לידי ביטוי את האיכויות המיוחדות של המותג שלכם. מגוון סוגי כריכות לבחירה, ואפשרות לבחירת כל סגנון דפי פנים שתרצו – שורות, משבצות, או חלק. מחברות מעוצבות לשימוש העובדים והמנהלים, וכמתנה מדהימה ללקוחות וספקים.

השבחה וחיתוך צורני

אצלנו הפשוט והסטנדרטי הופך מיד למעוצב וחוויתי באמצעות השבחות דפוס כמו: הבלטת לכה סלקטיבית (UV) על הכריכה, השבחה עם פוייל מובלט בכסף, זהב ועוד מגוון צבעים, למינציית משי מיוחדת .בנוסף לנו היכולת לבצע חיתוך לייזר בכל צורה וגודל, דבר שייחד עוד יותר את המוצר שלכם. אנו יודעים שאתם לא כמו כל אחד, ולכן נשמח לספק לכם את כל הידע והכלים ליצירת מוצר יוקרתי וייחודי.

הדפסה

אצלנו ניתן להדפיס מחברות מעוצבות בכל כמות ובהתאם לצורך, מבלי להתפשר על איכות המוצר. הדפסה דיגיטלית על נייר איכותי ועמיד במיוחד. לא עוד הדפסת כמות גדולה שלא לצורך!

תשובות לשאלות נפוצות

מחברות מעוצבות בהתאמה אישית

מה גודל המחברות שניתן להזמין?

מחברות לרוב מיוצרות בגדלים סטנדרטים: A4 - 29.7*21 ס"מ A5 - 21*14.8 ס"מ, אך אין שום מניעה להכין לכם מחברות בכל גודל שתרצו.

איזו כריכה כדאי לבחור?

אנו יכולים לספק מגוון רחב מאוד של כריכות למחברות, ונשמח להציע לכם את הכריכה המתאימה לצורך ולתקציב שלכם. המחברת הסטנדרטית שכולנו מכירים זו מחברת בהידוק סיכות עם כריכה רכה, עשויה נייר 250 גרם. מחברות יותר יוקרתיות יהיו בעצלות כריכה קשה בהדבקה חמה או עם ספירלה בצד או למעלה. לנו באליניר יש את היכולת לייצר גם מחברות עם כריכות ייחודיות, תוך שימוש בקנבס דמוי עור ועוד.

מאיזה נייר עשויה המחברת?

אנו מקפידים על שימוש בנייר איכותי בלבד. החלק הפנימי של המחברת עשוי נייר נטול עץ ואילו החלק החיצוני של המחברת עשוי נייר מסוג כרומו מט. ניתן לבחור גם כריכה שעשויה מקנבס, דמוי עור ועוד.

האם ישנה כמות מינימאלית של מחברות להזמנה?

ניתן לבצע הזמנה של מחברות בכל כמות. במידה ובשלב מאוחר יותר יהיה צורך בהדפסת כמות נוספת, רק פנו אלינו ונשמח להדפיס עבורכם.

מה משפיע על המחיר?

מחיר המחברות מושפע מכמה גורמים: גודל המוצר, סוג הכריכה, סוג ההדפסה (צבע או שחור לבן), כמות המוצרים המוזמנים, האם נדרש עיצוב, השבחה, חיתוך צורני או רק הדפסה.

באיזה אופן ניתן להוסיף מידע משתנה?

ניתן להוסיף מידע משתנה על גבי הכריכה או בדפי הפנים. מידע משתנה יכול להיות שם, מספר, תמונה ואף קוד לסריקה.