הדפסת מדבקות

דמיינו לעצמכם שיכולתם לפרסם על גבי כל משטח וכל חומר, בצורה קבועה או זמנית, פרסום שיהיה בולט, ייחודי ועמיד לתנאי פנים וחוץ.
עם שירות הדפסת מדבקות שלנו הדמיון הופך למציאות!
אנו מייצרים מדבקות מסוגים שונים, לרבות מדבקות בחיתוך צורני, החל מגודל של סנטימטרים בודדים ועד לגודל של 1.25*2.5.
נשמח לשמוע את הצרכים שלכם ולהעניק לכם ייעוץ ללא התחייבות בנוגע לסוג המדבקות הנכון ביותר עבורכם.

אחת מהדרכים היעילות לפרסם את העסק, לשווק מבצעים, למתג נקודות מכירה או כל אלמנט אחר היא באמצעות מדבקות מעוצבות.
מדבקות יכולות להופיע על קירות, חלונות, מכוניות, מעטפות, מכתבים או כל משטח אחר בעל מרקם חלק. כך נפתחות בפניך כבעל עסק אין סוף אפשרויות והזדמנויות, וכל מה שנותר לך זה רק לבחור…

 

לעיצוב אונליין באתר    לקבלת הצעת מחיר

להתאים את המדבקה לצורך שלך

  • מדבקות ויניל – מדבקות לבנות או שקופות העשויות חומר פלסטי אשר עמיד בתנאי מזג האוויר, שמש וגשם, ולפיכך מתאימות גם להדבקה על אלמנטים המוצבים בחוץ. מדבקות אלו עמידות במיוחד, ואינן נקרעות בהסרתן מהאלמנט עליו הן מודבקות. באמצעות שימוש במדפסת פורמט רחב, ניתן להדפיס מדבקות גדולות במיוחד, דבר המאפשר שימשו לצורך שילוט.
  • מדבקות ללא דבק – מדבקות וואקום רב פעמיות, חזקות ועמידות במיוחד, אשר ניתן להדביק על גבי כל משטח חלק – פלסטיק, עץ, זכוכית, אלומיניום וכו'. את מדבקות אלו ניתן לייצר שקופות וכך מתאפשר שימוש דו צדדי. מתאימות מאוד לצורך מיתוג נקודות מכירה, הדבקה כמדבקות קיר, מדבקות רצפה וכדומה. הסרת המדבקה במידה הצורך קלה ופשוטה, אינה קורעת את המדבקה (מתאימה לשימוש חוזר ללא הגבלת פעמים) ואינה משאירה סימן.
  • מדבקות זוהרות – מדבקות הזוהרות בחושך המשמשות לעיצוב חללים, או הבלטת אלמנטים שונים בחשכה. תועלת נוספת של מוצר זה היא שמירה על הבטיחות – לדוגמא: הדבקה על אופניים תאפשר להבחין בהם בצורה טובה יותר גם בחשכה.
  • מדבקות נייר – סוג מדבקות זה הוא הפשוט ביותר, ולכן גם עלותו בהתאם. רמת העמידות של מדבקות אלו נמוכה מאשר זו של הסוגים האחרים, ולכן מומלצות לשימוש במקרים בהן נדרשת הדבקה קבועה על גבי מעטפות, מכתבים וכדומה, ולא כאשר מעוניינים למתג אלמנטים באופן זמני.

בכל צורה וצבע

טכנולוגיית חיתוך צורני מאפשרת לייצר מדבקות בכל צורה, לרבות חיתוכים פנימיים בתוך המדבקה, מה שמאפשר יצירתיות ללא גבולות.
לא עוד מדבקות מלבניות או מרובעות סטנדרטיות, אלא מדבקות ייחודיות לצורך שלכם. בין אם אתם מחפשים פתרון למיתוג מסמכים ובין אם לצורך מיתוג אלמנטים, נוכל לספק לכם את הפתרון המושלם.