הדפסה על קאפה

הדפסה על קאפה מאפשרת הצגת תמונה באיכות שלא הכרתם.
בין אם תרצו להדפיס תמונה לצורך תליה בביתכם ובין אם לצורך הצגה בתערוכה או בנקודת מכירה,
הרי שהבחירה בקאפה תשדרג את התמונה בעשרות מונים.
בולט יותר, מרשים יותר, וזכיר יותר!

איכותי, בולט ומרשים

קאפה זהו חומר מוקצף המעובד לכדי משטח חלק, עליו ניתן להדפיס ישירות, באמצעות מדפסת בפורמט רחב. הקאפה בהיותה בעלת עובי, ולכן מבליטה את התמונה ומושכת את העין. אין ספק שבהשוואה להדפסה שטוחה על נייר, עצם ההדפסה על הקאפה כבר מספקת יתרון גדול. הקאפה קלה במיוחד, וניתנת לתליה בקלות כפי שהיא. אפשרות נוספת היא למסגרת את הקאפה במסגרת עץ, אלומיניום, או כל חומר אחר לבחירתכם.

אנו עושים שימוש בקאפה בעובי 10 מ"מ, אשר נבדקה ונמצאה כעובי האופטימאלי לצורך הפקת תמונות. ניתן לייצר תמונות באמצעות הדפסה על קאפה החל מגודל מינימאלי של 21*14.8 (5A) ועד גודל של 250*125 ס"מ.

מגוון רחב של שימושים

הדפסת תמונה על קאפה משמשת לצרכים שונים ומגוונים. הדפסה על קאפהניתן להדפיס על גביה תמונה לשימוש פרטי או עסקי, הזמנה לאירוע, לוח זמנים לכנס, פרסום של מוצר או שירות וכדומה. ניתן כמובן לשלב בין תמונה לטקסט. מוצר זה מהווה אחת מהבחירות המועדפות של בעלי עסקים רבים לצורך תצוגה, וזאת לאור היתרונות הרבים שלו. אפשר לבצע הדפסה של תמונה על קאפה עבור כל תמונה ותמונה, בתנאי כמובן שאיכותה גבוהה מספיק לגודל המבוקש. לפני שנבצע את ההדפסה בפועל, נבדוק את איכות הקובץ הנשלח, על מנת לוודא שאכן נוכל לייצר עבורכם תוצר איכותי לשביעות רצונכם.

קאפה בחיתוך צורני

באמצעות הטכנולוגיה והמכשור הקיים ברשותנו, נוכל לייצר עבורכם הדפסת קאפה בחיתוך צורני, שתתאים בדיוק לצרכים שלכם. יתרון זה מאפשר לכם לא להגביל את עצמכם לצורה הריבועית או המלבנית של הקאפה, וליצור מוצר ייחודי וספציפי עבורכם. אז אם עד היום חשבתם שהאפשרויות העומדות בפניכם מוגבלות, הרי שעכשיו ברור כי אין סוף לאפשרויות!

 

לעיצוב אונליין באתר    לקבלת הצעת מחיר