הדפסה על PVC

הדפסה ישירה על PVC ליצירת מוצרי שיווק ופרסום באיכות עליונה.
בעזרת הטכנולוגיה, המכשור והידע שלנו תוכלו ליהנות מיצור של מוצרי ושיווק שיאפשרו לכם לבדל את עצמכם מהמתחרים.
פנו אלינו ונשמח לייעץ לכם בנוגע לסוג ההדפסה המתאים ביותר לצורך שלכם.

שפע של אפשרויות

הדפסה על פי.וי.סי (PVC) מאפשרת אין סוף אפשרויות בכל תחום השיווק והפרסום. בעזרת טכנולוגיה זו ניתן ליצור מתקני תצוגה, שלטי פרסום, שלטי בטיחות, חיתוך אותיות, מיתוג משרדים, מיתוג סביבות למידה ובתי ספר, יצור אריזות ממותגות, פלייסמנטים לשולחן, תחתיות לכוסות, עיצוב דלפק קבלה, הדפסה של תפריטים על גבי השולחן ועוד. יכולת החיתוך הצורני של חומרים קשיחים פורצת את גבולות הצורה הריבועית של לוחות PVC, וכך ניתן ליצור מוצרים בכל צורה בהתאם לצרכי הלקוח.

הדפסה על פי.וי.סי באיכות מקסימאלית

PVC הוא חומר פלסטי קשיח וגמיש, אשר מגיע בלוחות בגדלים ועוביים שונים, החל מעובי של 1 מ"מ ועד 30 מ"מ. העובי הנפוץ ביותר בשימוש הינו 3 מ"מ. לוחות PVC קיימות בכמה צבעים, וניתן להדפיס עליהם בכל צבע, לרבות הצבע הלבן. הדפסה על חומר זה יוצרת מוצר עמיד לתנאי פנים וחוץ, בעל מראה נקי וחלק. ההדפסה מתבצעת באמצעות מכונות אשר עושות שימוש בטכנולוגיית UV, אשר מבטיחה הגנה מפני קרני השמש. אנו עושים שימוש בלוחות פי.וי.סי איכותיים בלבד, וכך ניתן להתחייב על עמידות המוצר לאורך שנים רבות.

טכניקות הדפסה והתקנה

הדפסה על פי.וי.סי אפשרית בשתי טכניקות. טכניקה אחת הינה הדפסה ישירה על פי.וי.סי, ואילו הטכניקה השניה הינה הדפסה על גבי נייר או מדבקה, והצמדה ללוח ה PVC. הציוד שיש ברשותינו מאפשר לבצע את ההדפסה באמצעות שתי הטכניקות, ולאור כך אנו יכולים להמליץ ללקוח באיזו שיטת הדפסה לבחור, כזו שתתאים באופן המדוייק ביותר לצרכים שלו. תליה של מוצרי PVC נעשית בעזרת הדבקה למשטח, הרחקה באמצעות ברגים דקורטיביים או הוספה של מסגרת נסתרת בגב התמונה.
ברשותנו ציוד המאפשר הדפסה על חומרים קשיחים נוספים בפורמט רחב

 

לעיצוב אונליין באתר    לקבלת הצעת מחיר

הדפסה על PVC - שפע של יתרונות

  • מוצר חזק ועמיד שניתן לעשות בו שימוש בתוך מבנה או מחוצה לו
  • חומר בעל מראה אלגנטי ונקי
  • קל ונוח לנשיאה
  • קל מאוד לניקוי
  • פתרון יעיל וזול בהשוואה לקשיחים אחרים
  • הדפסה בכל צבע
  • חיתוך צורני בכל צורה בהתאם לצרכי הלקוח
  • אפשרות לגימור מבריק או מט