הדפסה על שמשוניות

שמשוניות הינן בין אמצעי הפרסום היעילים ביותר שיש. בהיותן חומר גלם עמיד בפני כל תנאי מזג האוויר, ניתן להדפיס עליהן מסרים פרסומיים ולתלות אותן בקלות בכל מקום, וכך לחשוף את העסק או את המסר הפרסומי באופן המוני. במידה והחלטתם כי ברצונכם לפרסם באמצעות שמשונית, אנחנו בדפוס אליניר נשמח ללוות אתכם בכל שלבי התהליך, החל משלב הגדרת הצרכים, עיצוב גרפי, הדפסה, גימור ואספקה.

פרסום שמגיע רחוק

בשנים האחרונות הפכו השמשוניות לאחת האלטרנטיבות המובילות להדפסת שלטי חוצות.  שמשונית, כאשר ממוקמת במקום טוב ונכון, תציג אותך ואת העסק שלך בצורה הבולטת ביותר, כך שלא ניתן יהיה לפספס אותך או להישאר אדיש למסר שלך. כאשר נדרש למצוא דרך להציג פרסום בשטח באופן אשר יהיה בולט ויחזיק מעמד לאורך זמן, הדפסה על שמשונית יכולה לתת לך את המענה המדוייק ביותר לצרכים שלך.

 

לעיצוב אונליין באתר    לקבלת הצעת מחיר

מענה למגוון סוגי צרכים

הדפסה על גבי שמשוניות יכולה להיות פתרון מושלם עבור עסקים בכל סדר גודל, חברות מתעשיות שונות, מוסדות לימוד, ואף להתאים לצרכים פרטיים כגון שילוט למסיבות, הצעות נישואים ועוד. הדפסת שמשוניות מאפשרת שילוט ומיתוג של תערוכות, ירידים, כנסים, קניונים, נקודות מכירה, פרסום על גבי בניינים, גב במה ועוד.

עמיד, יעיל וחסכוני

הדפסה על שמשונית נעשית באמצעות מדפסת דיגיטלית בפורמט רחב והיא יוצרת מוצר חזק ועמיד בכל תנאי מזג אוויר, כוללת שכבת הגנה לסינון קרני השמש ועמידה בפני מים. עמידות החומר מאפשרת לעשות בשמשונית שימוש חוזר לאורך שנים. במידת הצורך ניתן לנקות אותה בקלות באמצעות סבון ומים. מוצר זה ניתן לגלגול ולכן קל מאוד לנשיאה ולהובלה. כאשר הפרסום המצויין על גבי המוצר כבר אינו רלוונטי, פשוט מורידים אותו בקלות ומאחסנים אותו מבלי שהוא תופס הרבה מקום.

מגוון סוגי גימורים

בתום תהליך הדפסת שמשוניות ניתן לבחור מבין כמה סוגי גימורים, בהתאם לצרכי הלקוח ולאופן שבו הוא מתכנן לתלות את המוצר. אפשרות אחת היא גימור באמצעות תפירה בלבד. אפשרות אחרת היא הוספת טבעות מתחת בארבע קצוות השמשונית. גימור זה מאפשר השחלת חבל בטבעות ותליית השמשונית במקום הרצוי. אפשרות שלישית היא תפירת שרוולים לשמשונית, והיא מתאימה כאשר מעוניינים לתלות את השמשונית באמצעות הלבשתה על גבי מוט מתכת או עץ.

גמישות מלאה והתאמה לצרכים

דפוס אליניר מספק שירות הדפסה על שמשוניות בכל גודל – קטן, בינוני, גדול וענק, ובכל כמות – החל מיחידה אחת ועד עשרות יחידות. אנחנו מספקים גם שירות עיצוב ללקוחות המעוניינים בכך בעזרת מחלקת גרפיקה המתמחה בסוג כזה של פרסום. אפשרות נוספת הינה להעביר גרפיקה מוכנה, ולקבל שירותי הדפסה וגימור בלבד.