הדפסה על קנבס

הדפסה על קנבס מהווה תחליף איכותי ומרשים להדפסת תמונות על נייר פוטו.
התקדמות הטכנולוגיה בתחום מאפשרת כיום להדפיס על קנבס בכל גודל, ולהבטיח תמונה חדה ואיכותית.
קישוט הבית, המשרד או מתן מתנה מקורית מעולם לא היו קלים יותר.

להציג את הרגעים היפים של החיים

לא סתם אומרים כי תמונה שווה יותר מאלף מילים. בין אם אתם מעוניינים להציג תמונות נוף, תמונות אישיות או קולאז' תמונות שיצרתם, הדפסה על קנבס תאפשר לכם לקבל מוצר איכותי ומרשים במיוחד. תמונה מסוג זה תשדרג בקלות כל חלל, ותעניק אווירה חמימה ונעימה. אם עד היום התקשיתם למצוא מתנה מיוחדת ומרשימה, הרי שתמונה המודפסת על בד קנבס תהיה אופציה מנצחת.

הדפסה באיכות ללא פשרות

קנבס עשוי בד כותנה איכותי עם יכולת ספיגת צבע אופטימלית, דבר אשר מעניק לתמונה עומק וחדות. ציפוי לכה מקבע את הצבע על גבי הבד, ומונע ממנו להתפשט באופן לא מבוקר. ההדפסה מתבצעת בטכנולוגיה מתקדמת וכוללת שימוש בצבעים אשר ישמרו לאורך שנים מבלי שידהו אפילו במעט.

 

לעיצוב אונליין באתר    לקבלת הצעת מחיר

 

הדפסה על קנבס

בכל גודל וכמות

הדפסת תמונות על קנבס יוצרת תמונה איכותית מאוד, בין אם מדובר על תמונה בגודל קטן ובין אם מדובר על הדפסת ענק. כמובן שהתמונה המצולמת חייבת להיות איכותית. יש כמה גדלים סטנדרטים הנהוגים בסוג כזה של הדפסה, אך בהחלט אפשר לבקש גם כל גודל אחר. גדלים נפוצים: 20*30, 30*30, 30*40, 60*60, 50*70, 60*40, 70*70, 100*100, 80*120, 50*130, 60*90.

אפשרויות גימור

כאשר מזמינים תמונה על קנבס אפשר לקבלה ללא כלל, או במתיחה על גבי מסגרת העשויה עץ איכותי, הנשמרת לאורך שנים, ולה מצורף חוט לתליית התמונה. כאשר בוחרים במתיחת הבד על גבי מסגרת עץ ישנן שתי אפשרויות. אפשרות ראשונה היא שיטת מתיחה רגילה. בשיטה זו יראה מי שמביט בתמונה מקדימה את התמונה, ובהסתכלות מהד יראה מסגרת קנבס לסנה אשר עוטפת את מסגרת העץ. אפשרות שנייה היא שיטת מתיחה גלריה. בשיטה זו התמונה תופיע גם בצידי המסגרת. שיטה זו אינה מתאימה כאשר האימג' בתמונה מופיע גם בצידיה, לאור הסיבה כי הוא עלול להיחתך.

מגוון מוצרים

שיטת הדפסה זו מאפשרת הזמנת תמונות לשימוש אישי או למתן מתנות, אך לא רק. אצלנו באליניר תוכלו לבחור להדפיס גם מוצרים נוספים, הכוללים שימוש בקנבס. אחת הדוגמאות היא מחברת מעוצבת, אשר עטופה בכריכה עשויה קנבס. דוגמא נוספת היא יצירת תגיות למזוודות.