הדפסה על פרספקס

הדפסה על פרספקס מעניקה לכל תמונה או כל פריט אחר העשוי פרספקס מראה יוצא דופן,
בעל גווני צבע עמוקים, חדות אופטית וקונטרס גבוה במיוחד.
כאשר מדפיסים על פרספקס מתקבלת תוצאה שהיא לא פחות מיצירת אומנות.
לנו בדפוסPIXPRINT הציוד, הידע והניסיון לבצע הדפסת פרספקס לכל צורך.

איכותי, מרשים ועמיד לאורך זמן

האפשרות להדפיס על פרספקס תמיד היתה קיימת, אך אין ספק שלאחרונה הביקוש לה מואץ במיוחד, וזאת לאור היוודעות יותר ויותר אנשים ליתרונות הרבים שיש לטכניקה זו. כיום ניתן להדפיס על חומר זה גרפיקה מכל סוג, והוא משמש כאמצעי לדקורציה ועיצוב מרשים במיוחד, הן עבור לקוחות פרטיים והן עבור חברות בכל סדר גודל. ניתן לעשות שימוש בפרספקס ליצירת מגוון רחב של מוצרים – תמונות, שלטים, מתקני תצוגה ועוד. האפשרות לבצע הדפסה על פרספקס מקנה את היכולת להפוך אותו מחומר גלם למוצר יוקרתי.

 

לעיצוב אונליין באתר    לקבלת הצעת מחיר

פרספקס, הידוע גם בשם זכוכית אקרילית, מעניק למוצר נראות של זכוכית, מבלי שיהיה כבד כמו זכוכית או שביר כמוה, ולפיכך לא פעם מהווה תחליף מועדף. זהו חומר עמיד ונוח לעבודה, והוא מאפשר הדפסה איכותית במיוחד אשר נותרת כך לאורך זמן רב, ולכן מתאימה ליצירת מוצרים ותמונות להצבה בחללים גדולים וציבוריים. פרספקס מגיע בכמה מידות ובעוביים שונים. אנו נוכל להמליץ לכם על סוג הפרספקס המתאים ביותר לצורך שלכם, או לחליפין לבצע הדפסה על אחד החומרים הקשיחים האחרים, כגון: קאפה, PVC, אלוקובונד ועוד.

שיטות הדפסה על פרספקס

הדפסה על גבי פרספקס אפשרית בשתי שיטות עיקריות. שיטה אחת היא הדפסת הגרפיקה הרצויה על גבי נייר והצמדתו לפרספקס באמצעות הדבקה. האפשרות השניה הינה הדפסה ישירה על גבי הפרספקס. לנו בPIXPRINT קיימות היכולות והמכשור לבצע בצורה מקצועית את שתי השיטות, ולכן נוכל להמליץ לכל לקוח באיזו משיטות העבודה מומלץ לו לבחור, בהתאמה לצורך ולתקציב העמוד לרשותו.

 

 

חיתוך צורני

לוחות פרספקס הינם ריבועיים, אך אין זה אומר כי המוצר המתקבל חייב בהכרח להשאר בצורה זו. לנו בPIXPRINT מכשור המאפשר חיתוך צורני, כך שתוכלו לקבל מוצר בדיוק כפי שתרצו, מבלי שום מגבלה.

טכניקות התקנה

יש כמה טכניקות להתקין מוצרי פרספקס על הקיר. אפשרות אחת הינה הדבקה לקיר באופן ישיר. אפשרות שניה הינה חיבור של ברגי ניקל דקורטיבים, אשר יוצרים הרחקה של המוצר מהקיר, באופן שגורם למוצר להראות מרחף. אפשרות שלישית היא שימוש במסגרת אלומיניום נסתרת.