הדפסה על אלוקובונד

הדפסה על אלוקובונד מאפשרת יצירת מגוון רחב של מוצרים, שלטים, ותמונות העשויים אלומיניום, ומעניקה להם מראה מרשים ויוקרתי.
לנו בPIXPRINT הטכנולוגיה, הציוד והידע המאפשרים הדפסה ישירה על אלוקובונד, לרבות היכולת להוסיף הבלטות בעזרת לכה סלקטיבית וביצוע חיתוך צורני. מוזמנים ליצור איתנו קשר להתאמה מלאה לצרכים שלכם.

יצירת מוצרים דקורטיבים ועמידים

אלוקובונד (לוקובונד) הינו חומר אשר מורכב משכבות של אלומיניום. חומר זה קל, בעל יכולת כיפוף, עמיד מאוד לתנאי חוץ ופנים, ולכן מתאים במיוחד ליצור שלטים, תמונות ומוצרים דקורטיביים נוספים. חומר הגלם לוקובונד מגיע בכמה מידות, ועוביים ובצבעים שונים. הדפסה על אלוקובונד הופכת את האלומיניום ליצירת אומנות. לקוחות רבים פונים ומבקשים הדפסה על אלומיניום, במטרה לקבל מוצר עמיד, קל, איכותי, שיחזיק מעמד לאורך זמן, ויהיה בעל מראה ויוקרתי.

 

לעיצוב אונליין באתר    לקבלת הצעת מחיר

שיטות הדפסה על אלוקובונד

הדפסה על לוקובונד אפשרית בשתי שיטות עיקריות, הדפסה ישירה או הדבקה.
הדפסה ישירה – בשיטה זו נעשה שימוש במכונת הדפסה המאפשרת הדפסה ישירה על חומרים קשיחים כגון אלומיניום. מכונה זו מאפשרת הדפסה גם על חומרים קשיחים נוספים, כגון פי.וי.סי, לוקובונדפרספקס, קאפה, קנבס, מגנטים ועוד. ההדפסה נעשית בטכנולוגיית UV במבחר צבעים וגימורים.
הדבקה – בשיטה זו נעשית ההדפסה על גבי נייר או מדבקה, ולאחר מכן נעשית הצמדה ללוח הלוקובונד.

בכל צורה וגודל

טכניקת חיתוך צורני מאפשרת ייצור של מגוון מוצרים שימושיים בכל צורה וגודל, בהתאם לצרכי הלקוח. חיתוך של חומרים אעשר מודפסים בפורמט רחב נעשה במכונת חיתוך מיוחדת, המותאמת למטרה זו.

הבלטות והשבחות

אם מעוניינים להעניק למוצר המודפס מראה יחודי ויוקרתי במיוחד, קיימת האפשרות להוסיף לאחר ההדפסה לכה סלקטיבית, המעניקה הבלטות ייחודיות, והופכת את המוצר לבעל עומק ומרשים מאוד.

טכניקות התקנה

התקנת תמונות או שלטי לוקובונד אפשרית במספר טכניקות – הדבקה ישירה, מסגור אלומיניום והברגה. טכניקת ההדבקה הישירה, כוללת הדבקת הלוקובנד על המשטח במקום הרצוי. טכניקה נוספת היא הוספת מסגרת אלומיניום נסתרת, אשר הלוקובונד מותקן על גביה. טכניקה שלישית נעשית באמצעות הברגה של ארבע ברגים בקצוות השלט או התמונה והצמדת לקיר, לרוב במרווח מסויים, היוצר תחושה של תמונה או שלט מרחפים.