אודות PIX אליניר

PIX אליניר גאים להציע לכם פתרונות הדפסה משוכללים ומתקדמים שטרם נראו כמותם. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ואנו נסייע לכם בבחירת חומרי הגלם, מוצרי הדפוס וטכניקות ההדפסה המתאימים לכם ביותר. אצלנו תוכלו לבצע הדפסה אונליין בקלות ובמהירות –דרך אתר.PIX כל שעליכם לעשות הוא להעלות את העיצוב שלכם, לבחור את שיטת ההדפסה המבוקשת ואת הגודל המתאים, ואנו נדפיס את המוצר ונשלח אותו עד אליכם. יש לכם שאלות נוספות? לא מצאתם את מה שחיפשתם? מוזמנים בכל שלב לפנות אלינו להצעת מחיר או מידע דרך טופס "צור קשר"
חברת אליניר, המובילה את פתרונות הדפוס הדיגיטלי בישראל, מעמידה לרשות לקוחותיה את מערך ההדפסה המתקדם והאיכותי בארץ, מחלקת השבחות דפוס ויכולות גימור מעולות..
ל- PIX אליניר מוניטין רב בתחומי ההדפסה הדיגיטלית והפקות דפוס שונות .
ונחשבת כמובילה וחדשנית בעולם הדפוס הדיגיטלי, המציבה את הרף הטכנולוגי בתעשייה ומהווה חממה לכל פתרונות הדפוס הדיגיטלי, פלטפורמת אונליין ישירה לעיצוב מוצרים, הפקת ספרי מחזור, השבחות דפוס (פוייל, לכה סלקטיבית). בנוסף לזה מאפשרת פתרונות גימור וכריכה שונות, פורמט רחב ועוד.
רצפת הייצור הממוחשבת של החברה היא ייחודית מסוגה.
הסטודיו לעיצוב גרפי ומחלקת צבע המתקדמת בארץ משלימים את התמונה ומעניקים לכם את האיכות הגבוהה ביותר, יחד עם חוויית בית דפוס ייחודית ומתקדמת שטרם הכרתם.

היתרונות שלנו

  • טכנולוגיה מתקדמת– בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת וצוות העובדים המקצועי אנו מעניקים מעטפת כוללת לצרכים שלכם. מכונות הדפוס המתקדמות בעולם, יכולת השבחת דפוס ייחודית ומערך מכונות גימורים מגוונות.
  • אתר אונליין- לא רוצים להמתין לנציג? הזמינו ישירות דרך האתר שלנו -PIX ללא המתנה לנציג, 24 שעות ביממה.
  • איכות- מגוון רחב של פתרונות דפוס ומוצרים באיכות גבוהה ובזמני ייצור קצרים כולל מערך משלוחים עד הבית.
  • שירות לקוחות- הצוות המיומן שלנו עומד לרשותכם בכל שאלה, ומסייע בהגדרת צרכי הפרויקט ובבחירת הפתרונות המתאימים.

ביקור לקוחות HP